| Denny_9741 a întrebat:

Ajutor! dati-mi va rog frumos o idee cum sa-i fac o surpriza prietenii mele la aniversarea noastra de 1 an (apropo este saptamana aceasta)

3 răspunsuri:
| doinitza12 a răspuns:

Mie iubitul meu. mia adus un buchet de flori si un inel de dimineata fara ca eu sa stiu a sunat la usa si cum eram asa somnoroasa ma felicitat mi-a dat buchetul de flori si un inel de argint. mi-a placut foarte mult.si acum imi aduc aminte de acea dimineata.

Răspuns utilizator avertizat
| Yamatooo a răspuns:

Pai depinde cei place.ca varsta ai? eu zic sa o chemo la tine acasa sa vedeti un film sau ceva in genu