| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si ma cheama Vlad, vreau sa conving o fata sa se combine cu mine, nu vreau sa-i spun direct, cum fac?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

O poti invita la un suc la o cofetarie, in timpul prieteniei voastre ii poti face complimente, sa-i oferi un buchet de flori (poti sa te interesezi de la prietenele ei sau pune pe cineva sa se intereseze sa nu-si seama ca de la tine a fost ideea, sa afli care sunt florile ei preferate)... usor usor vei vedea reactia ei si sigur ca te va accepta.

Bafta!

1 răspuns:
| buturuga a răspuns:

Ii spui pe mess sau pur si simplu flirtezi cu ea si ea ar putea sa te intrebe pe tinewinking