| GeorgeEnescu a întrebat:

Cum o conving pe o colega sa se combine cu mine?.

Răspuns Câştigător
| amyleemuffly03 a răspuns:

Daca iti place de ea cu adevarat, du-te, ia-o de mana si sarut-o spontan, daca raspunde sarutului poti spune ca esti pe jumate impreuna cu ea, daca nu te saruta si ea asta e macar stii ca nu te place ....fii mai indraznet

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Arata-i cheile de la Merțan.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu reusesti sa-ti invingi timiditatea pentru a vorbi cu ea in mod direct, incearca sa o contactezi, sa intri cu ea in legatura printrun mijloc de comunicare socializare (telefon, skype, Facebook, mess, etc.) si din modul de a discuta si a purta discutia sa reiasa ca iti face placere sa fii in legatura sau in compania ei. De asemenea in timpul discutiilor ai putea sa-i sugerezi, sau chiar sa o convingi sa deveniti prieteni foarte buni. Sa-i propui sa iesiti doar in 2 la cate o plimbare pe jos asa hai-hui fara nici un tel/itinerariu sau prin parc. Sunt atat de multe moduri de a interactiona si a cuceri pe cineva, incat este greu de a insira toate posibilitatile si a gasi pe cel care sa se potriveasca firi voastre. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Îi spui că ești nepotul lui Donald Trump.

| Emilian65 a răspuns:

Cu multa iubire, dragoste si multa, multa tandrete.

| kavasaki99 a răspuns:

Intreab-o

| GeorgeEnescu explică (pentru kavasaki99):

Imi e frica poate o sa aiba o parere proasta pe urma...

| Cristyan_Doru_1984 a răspuns:

Iti dau iun sfat ai vazut spiderman 3 cand ia costumu negru fa-ti freaza sau juvite roscat nu blond ia-ti blugi gen rupti camasa sacou parfum ceva sa miroasa tare ceas mare la mana putin zgariat la ochi t zgari cu ceva un pic sa fi sexi sau pune-l plasture la vrajeala zici ca ai cazut la fotbal apoi du-te la ea si spune-i ca ai visato