| Cristina_1606 a întrebat:

Cum conving un tip sa se combine cu mine si sa imi dea acc pe facebook?

Răspuns Câştigător
| pinciu a răspuns:

Pai in general baieti flirteaza cu orici...vb cu el dai de inteles ca il placi(dar nu direct)...si apoi restul vine de la sinebig grin

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi dacă nu te place, ce faci?
Dragoste cu forța nu se poate.
Pa, pa.

| Amidepsi a răspuns:

Mai intai pentru acc pe facebook,trimite pur si simplu o invitatie,eu am primit si am trimis invitatii pentru peroane pe care nu le cunosc. apoi vezi cum evolueaza lucrurile,daca exista acea scanteie,lucrurile se rezolva de la sine,daca nu, eu zic sa trimiti mai multe invitatii, nu doar luiwinkingbafta!

| FumezClipe a răspuns:

Dragoste cu sila nu se face. happy

| Cristina_1606 explică:

Dau funditza

| omegaa a răspuns:

Perseverenta conteaza va trebui sa inicti mai mult cerei nr de tf si vb mai mult si o sa te ccepte in mod sigur cu stima si respect