| Sheili a întrebat:

Am 14 ani si imi place de un baiat. E posibil sa ma placa si el dar nu stiu. Puteti sa-mi spuneti va rog ce fac baietii cind le place o fata si cum fata afla acest lucru dupa gesturile sale etc. FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Atunci cand te place un baiat nu este chiar atat de greu sa afli,se uita insistent la tine,iti zambeste,poate te si saluta cand te vede pe undeva, e interesat de persoana ta, vrea sa afle cat mai multe lucruri despre tine.Iti vei da seama singura cand vei vedea cum te priveste, se va citi in ochii lui admiratia pentru tine:-p
Funda plzhappy

3 răspunsuri:
| adi_3786 a răspuns:

Pai cand un baiat te place, incearca sa faca orice ca sa-ti atraga atentia. Face spectacol, se da mare.Chestii din astea.

| simo22 a răspuns:

Pai in primul rand se poarta diferit decat cu celelalte fete si vorbeste cu ea in special ii zambeste mereu.(dar cel mai bine l-ai intreba happy pentru ca nu sti nici odata ce se poate intamplalove struck) fundita?kiss

| biutza14 a răspuns:

Pai iti poti da sema cum te priveste...sau chestii din astea darcel mai simplu e sa il intrebi...dar nu aa direct incearca sa te apropii de el cat mai mult sh apoi poti sa il intrebi. sper ca te-am ajutat ca ceva:*