| anonim_4396 a întrebat:

Cum poate afla o fata daca un baiat o place? Care sunt reactiile/gesturile unui baiat fata de aceea fata?

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Poi, se comporta foarte frumos, te ajuta, posibil te poti imprietenii cu cel mai bun prieten al baiatului, iar pana la urma, prietenului ii vine sa iti spuna ce crede baiatul despre tine, si daca spune ca are o impresie buna, te comporti frumos cu el. Intr-o zi cand vezi ca e suparat, ii ti companie si pana la urma...:X se intampla ceva, doar daca baiatului chiar ii place, iar fata simte acelasi lucru. Baiatul va face foarte multe lucruri sa o ajute, ii tine companie...etc. funda?