| CossMii a întrebat:

Cum poate afla o fata daca un baiat o place? Care sunt reactiile/gesturile unui baiat fata de aceea fata?

Răspuns Câştigător
| fℓαviiαα a răspuns:

Pai daca stai fata in fata cu acel baiat este mai rusinos, transpira ...incearca sa faca rost de idul fetei...se poarta frumos cu ea.thinking
sunt si cazuri in care se poarta frumos si incearca sa fie de trebuie...dar daca nu iti cere id sau ceva de genu nu prea ii interesat.happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi trebuie intrebarea ta. Mi-o day?batting eyelashes Mersi stiamca vei fi de acord big grin.