| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani aproape 16 ma intilnesc cu un baiat de o seama, il iubesc si el mereu imi spune ca ma iubeste.Ne intalnim de 5 luni si cind suntem impreuna ne simtim foarte bine.Si nu stiu ar fi bine sa facem dragoste acum, ma simt pregatita, dar nu sunt prea mica?(sunt virgina, el nu)Astept raspunsuri

6 răspunsuri:
| Arcusor a răspuns:

Eu nu sunt prea sigur de treaba asta.Te-ai gandit ca acele imbratisari si te iubesc pot fi aruncate asa ca si cum ar spune du-te-n... mati? Multi baieti jaoca teatru doar ca sa ajung la intretinerea relatiei sexuale cu respectiva fata.Varsta optima inceperii vietii sexuale este intre 17-19 ani.DAc ao faci de pe acum va creste riscul de cancer uterin de 10 ori mai mult fata de varsta optima adica 17-19.Acum depinde ce vrei tu si ce iti doresti. Daca crezi ca te iubeste, e grijuliu, tandru, afectuos, si ai cu cine schimba vorbe si va intelegeti bine datii bataie.Doar sa nu uiti de inelul de cauciuc.Multa bafta!

| dulcykaLy a răspuns:

Nu are rost sa te grabesti la o varsta asa de frageda nu stii cum sa gandesti matur. si poate o sa aveti relatii intime si o sa te paraseasca si atunci tu vei fi cea dezamagita. nici tu nu ai maturitatea necesara pentru astfel de lucruri, si nu ai stii sa te bucuri de acest moment si ca totul sa fie special... mai asteapta 2-3 ani. happy

| angelina_2665 a răspuns:

Hmm cred ca aveti dreptate dar as mai vrea raspunsuri...nu stiutiu inseamna ca trebuie sa ma mai gindesc la aceasta situatie

| purenerve a răspuns:

Daca tu esti sigura si ai incredere in el si el in tine si sti ca te iubeste si tu il iubesti nai nimic de pierdut! daca crezi cai un vagabont si un afemeiat nu e indicatul pentru prima data

| lAuRitAs a răspuns:

Du-te si ****l ca te lasa

| BornThisWay_9761 a răspuns:

Da, e prea repede, trebuie sa fii sigura de sentimentele lui si eu zic sa mai astepti pentru ca daca ii dai tot de acum cu timpul se va plictisi. Cunosc un cuplu tot asa, dupa cateva luni au facut-o si acum el se gandeste tot mai mult la fosta...nu zic ca se va intampla asa la tine, dar daca tine la tine te asteapta.
Te-am pupat si ai grija ce faci>big grin