| Stefan2424 a întrebat:

Am 15 ani! Pana in momentul de fata nu am avut parte de absolut nicio prietena si nici nu m-am sarutat vreodata sau m-am atins senzual cu vreo fata. Toate fetele pe care le plac imi dau cu flit. Precizez ca sunt destul de frumos, arat bine si sunt prietenos! Este vreo problema daca pana la varsta asta nu am avut parte de nicio relatie? Zic asta pentru ca vad o multitudine de prieteni de aceiasi varsta sau choar mai mici care umbla cu 10 deodata.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce-ti faci probleme la 15 ani?
Esti inca in perioada pre-adolescentina, esti micut si ar trebui sa ai rabdare sa cresti.
la varsta asta iti faci prieteni printre colegii de clasa, vecini, rude si peste cativa ani poti sa-ti faci prietene. Ia-o usurel, traieste-ti copilaria, ca-i timp berechet de fete, mai tarziu, peste cativa ani!

PS Aia pe care ii vezi tu ca umbla cu 10 odata, sunt colegele lui de clasa, cu care merge la film sau la vreo ocazie speciala! Iata inca o dovada de imaturtate la tine. Vezi ceva si interpretezi eronta ceea ce vezi, pentru ca nu stii realitatea, dar nici nu o poti intelege. Nu-i nimic, nu-ti fa probleme, sunt specifice copiilor mici aceste imaturitati.
Vei creste si vei intelege mai tarziu!

| Violleta2022 a răspuns:

Stefane, se pare ca tu esti cu adevarat un ratat, daca nici sa vorbesti frumos nu esti in capabil!

| Veltorb a răspuns:

Nu e nici o problemă

| prodatory2k a răspuns:

Eu am 18 ani si n-am avut niciodata prietena, ce sa mai zic? laughing) de relatii ai timp dupa 25-30 ani. Acum sa te intereseze doar invatatul, sa ajungi la facultate si sa ai jobul dorit.

| LiquorWitNoJuice a răspuns:

Stai linistit, eu mi-am facut prima prietena la 16 ani si nu a fost nevoie sa o ating senzual sau chestii de genu'. Fii natural, inteligent, perseverent si iti garantez ca vei reusi.

| ambanidemaenerveaza a răspuns:

Ori esti gay, urat, prost, sarac, sau toate 4

| Stefan2424 explică (pentru ambanidemaenerveaza):

Ma-ta e e gay urata, proasta si saraca