| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si nu am avut nici un contact sexual dar de cativa ani mi-au aparut la penis niste chestii care sunt exact ca niste cosuri care sunt raspandite la distante destul de mari unul de celalalt. Acestea nu provoaca nici o durere, mancarime sau miros, sunt doar ca niste cosuri...
Intreb aici mai intai pentru ca vreau sa stiu daca e grav

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce ti-a aparut pe cuc sunt papule perlate peniene, foarte raspandite la mai toti baietii si barbatii.
Da-le pace, ca dispar in timp.
Nu se sparg si nu se scot, ca se pot infecta.
Tine pensiul curat, spalandu-l bine cu apa calda si sapun, prin faldurile lui, decalotandu-l complet si curatandu-l corect, zilnic.

| 9588rsr a răspuns (pentru Violleta2022):

In sfarsit am primit un raspuns... Chiar devenisem stresat in legatura cu problema asta...

1 răspuns: