| ionut123a a întrebat:

Am 15 ani si nu imi pot "beli" capul atunci cand este in erectie. Daca trag de el reusesc sa il decalotez complet insa ma doare foarte tare si capul incepe sa se invineteasca. Am observat ca "ata" este lipita de cap deci nu stiu cum ar putea sa se rupa. Ce ar trebui sa fac? Este totul in regula? Va trece in timp sau?

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu intr-o saptamana(luna, nu mai stiu) m-am pus si am rezolvat "problema" asta...cum a zis si ramona mai incearca laughing

| Ramonna18 a răspuns:

Mai incearcabig grinlaughing