| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani, vorbesc cu un baiat de care sunt foarte atasata, inca sunt virgina si a spus ca daca o fac cu el ramane cu mine, sfaturi? Tin mult la el n-as vrea sa il pierd

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca deja ti-a pus conditia respectiva te sfatuiesc sa renunti la el cat mai rapid. Nu urmareste decat un singur lucru sa ti-o traga si pe urma va mai vedea el daca si ce va urma. Un iubit adevarat niciodata nu va conditiona ca-si mentinerea dragostei si iubirii lui fata de tine in functie de acceptul tau de a intretine cu el un act sexual impus si nu dorit si de tine. Te-as sfatui sa te gandesti mai bine si de 2 ori inainte de a-i ceda santajului. Mult noroc in viata!

| Axys a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Bun raspun apreciez asta!

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La varsta ta e ceva normal sa-i propuna asa ceva, ce ai vrea nunta? copilul vrea sex ce ar putea vrea altceva? vrei sa fi virgina stai singura, noi stam pentru sex cu fetele pentru ce ai vrea sa stam?

| neutrino a răspuns:

Intreaba-l cat timp va ramane cu tine, daca prindeti si sarbatorile de iarna.

| KeepitLondon a răspuns (pentru neutrino):

Prindem stai tu "linistit"

| Emilian65 a răspuns:

Daca ti-a promis cu ramane cu tine, inseamna ca nu este un baiat serios si vrea doar sa ti-o traga si dupa aceea sa plece si sa te lase cu buza umflata. Sfatul meu este sa renunti cat mai repede la el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sfaturi? Ți-a dat un ultimatum: Ori faci sex cu el, ori pa. Deci sfatul meu e evident: dă-i reject.

| Interlopu_Piulita_1976 a răspuns:

Vrei sa te *** cu mine ca sa nu mai fi virgina cu el?

| Ariane188 a răspuns:

Ai 16 ani ar trebui sa iti dai seama si singura.
Daca te-ar iubii cu adevarat ar avea rabdare cu tine pana te-ai simtii tu pregatita.
Nu trebuie sa o faci ca asa vrea el.
Poate ca tu il iubesti dar din moment ce el vrea sex si tu nici macar 18 nu ai ar trebui sa te mai gandesti.
El mai mult vrea corpultau nu pe tine dar e alegerea ta

| Gherghi a răspuns:

Tii mult la el, dar nu se face dragoste printr-o conditie. Considera ca o vei face cu cineva cand esti pregatita, nu cand ti se cere. Genul de baieti care pun conditia asta sunt baietii care ar vrea o aventura. Sfatul meu e sa nu faci asta doar ca sa ramai cu el. Daca voia ceva mai mult, totul venea de la sine, nu conditionat. Gandeste-te bine ce vei face. Pupici!