| Cryssu95 a întrebat:

Am 18 ani, sunt fata si am tratament pentru. inceput de ulcer duodenal, intrebarea este daca ulcerul imi afecteaza viata sexuala deoarece am dureri la contact.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Medicul ce a spus?

| darkwisper a răspuns:

Nu ar trebui sa ai dureri. Ulcerul este la stomac, nu are legatura cu vaginul sau cu uterul.
Nu vreau sa fiu nepoliticos cu urmatoarea intrebare, dar poti da mai multe detalii ca sa imi dau seama daca este o infectie urinara, sau altceva legat de partenerul tau.
Sau, poate esti inca virgina, si in acest caz, primul contact posibil sa doara destul de tare, sau chiar si cel de-al doilea sa simti un disconfort pana ce organismul se obisnuieste.
Nu as vrea sa intru in prea multe detalii.