| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani si sunt virgina. Nu stiu daca este normal, dar nu ma simt inca pregatita sa fac asta. Adica, cum este prima data?! (vreau mai multe detalii) Mentionez ca prietenul meu si-a inceput deja viata sexuala.

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta te poate invata el.De ce ne intrebi pe noi?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Ai dreptate.cam fara sens intrebarea

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Daca e vreun ghiolban si pur si simplu o apleaca si i-o infige precum maimutele, nu are ce sa o invete.laughing)

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e.Sunt destui ghiolbani pe lumea asta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu te-a rugat nimeni sa raspunzi!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu esti blonda natural se pare

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si tu pari "blond". Daca am pus o intrebare in legatura cu ceva ce nu stiam nu inseamna ca sunt proasta, ci doar neinformata. Nu cred ca tu te-ai nascut informat. Cine considera ca intrebarea este fara sens sau ca nu trebuie sa raspunda, nu trebuia sa o faca. Nu cred ca te-ai simtit obligat sa dai acel raspuns inutil!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ti-am zis ca esti proasta ca esti neinformata, esti pentru ca intrebi niste necunoscuti chestii care le poti afla de la iubitul tau. dar ce pretentii am eu la unii sa isi dea seama de chestii simple, mda

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt proasta pentru ca intreb niste necunoscuti?
Asta inseamna ca si tu esti prost pentru ca pui intrebari/dai raspunsuri unor necunoscuti.

Si tu, daca nu erai prost, nu cred ca ma jigneai pe mine pentru ca am pus o intrebare la care nu erai obligat sa raspunzi. Asa ca te rog, gandeste inainte sa vorbesti!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

" gandeste inainte sa vorbesti!" valabil si pentru tine

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu am de gand sa mai continui aceasta conversatie stupida.
Eu consider ca nu am facut nimic gresit punand aceasta intrebare. Cred ca am fost destul de explicita atunci cand ti-am spus ca si tu pui intrebari necunoscutilor (m-am uitat pe profilul tau. diferenta dintre noi este ca tu ai pus aproape 400 de intrebari, iar eu 3)
Am intrebat ceva ce nu stiam, iar tu nu trebuia sa raspunzi. Nu are rost sa te mai contrazic, oricum esti incapabil sa admiti ca nu ai dreptate.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Narcisist din fire, ce sa fac si eu.

| K0sti a răspuns:

Dovedit stiintific, la femei, sexul este cel mai bun remediu in combaterea caderii parului, cu cat mai mult, cu atat mai bine!

http://youtu.be/qX61wnAKUho

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

laughing Probabil de aceea batranele nu mai au par pubian, din lipsa sexului.laughing

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing) Pai da!

| Lawliet14 a răspuns:

Nu e ceva anormal, nu o fa pentru el!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasă că știe el ce să facă laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este foarte normal ca la 19 ani sa fii virgina.E anormal sa nu mai fii virgina mult mai devreme asa cum toate fetele au facut din asta...o moda, ceva normal.Deci,fetele care isi vor incepe viata sexuala numai pentru ca asa prevede „moda„, au dureri mari.Nu o fac din dragoste ci numai ca asa e moda si asa vor iubitii.
E mult mai usor si chiar ofera placere atunci cand iti pierzi virginitatea fiind pregatita, atunci cand o faci din dorinta, din dragoste. Cum si ce fel nu iti pot spune aici.Chestia e sa faci tu asta nu iubitul daca ma intelegi.
Tu vei fi barbatul cand se va intampla. Sfatul meu este sa astepti pana simti ca esti pregatita si da, intr-adevar vrei sa faci dragoste cu iubitul.