| anonim_4396 a întrebat:

Am 20 de ani, imi place putin, sa zicem, de un baiat de 24. Stam in aceeasi zona si pur si simplu nu stiu cum sa ma bag in seama cu el. Am iesit o singura data si atunci m-a intrebat de prietena mea cati ani are. laughing) ce e de facut? vreo idee?

5 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Felys are dreptate.A avut sansa sa incerce sa te cunoasca si nu a vrut. Posibil sa fi vrut sa-ti dea de inteles prin asta ca nu te place.Incearca sa-l lasi deoparte, daca te placea macar un pic, iti dadeai seama.

| Felys a răspuns:

Daca te-a intrebat de o alta fata si nici nu a incercat sa te mai caute de atunci insemna ca nu il interesezi, ar fi bine sa te reorientezi

| AndyLavy a răspuns:

Nu il interesezi, cauta-ti altul.
Daca avea vreun sentiment pentru tine te cauta el.

| GigiMenta a răspuns:

Pai mai iesi odata cu el cere-i sa-ti spuna mai multe despre el si de aici dezvolti si tuhee hee sper ca ti-am fost de ajutor

P.S: Daca ai cititraspunsul meu si nu vrei sa il iei in considerare sau te bufneste rasul, gandeste-te ca nu ai nimic de pierdut.

| ColourfulLife a răspuns:

Daca iubesti pe cineva nu te intereseaza de "gashca de prieteni", te intereseaza doar de el, daca il iubesti lasa prietenii si iesi cu el smug