| anonim_4396 a întrebat:

Am 20 de ani, imi place putin, sa zicem, de un baiat de 24. Stam in aceeasi zona si pur si simplu nu stiu cum sa ma bag in seama cu el. Ma simt de parca am 15 ani si ar fi primul baiat pe care il plac, nu stiu cum sa ma port.
Am iesit o singura data un grupulet si era si el, dar atunci nu s-a intamplat cine stie ce si alte dati cand ne mai vedeam ii zambeam si el la fel.
Totusi, cum sa ma bag in seama pe facebook, de exemplu? Uneori daca stam multi, imi raspunde la ce intreb asa repezit, dar tot nu imi dau seama ce e cu el, ce urmareste, ce vrea, etc. Cred ca are prietena, dar nu e sigur, pentru ca stiu ce face toata ziua. laughing
Ce e de facut?

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Cunoasteti-va mai bine, abia apoi poti sa ii faci o surpriza frumoasa.

| samananca a răspuns:

Sal inviti la tine acasa si sa-i faci o surpriza, adica ceva romantic bafta!

| Fetytza99 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa te imprietenesti mai mult cu el si afli mai multe despre el, si sa gasiti lucrurii in comun. Si poate dupa un timp sa-i spui ca iti place de el si ca tiai dori o relatie si poate va intelege. Bafta funda?