Am 20 de ani, si un penis de 16 cm... ceea ce vreau sa stiu, este. pana la ce varsta creste penisul? Si daca 16 cm e mic sau potrivit? Nu am probleme in timpul actelor sexuale. satisfac femeile... dar parca 16 cm, nu e cam mic? Mai creste?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Măi, măi, măi...
Tu ești complexat?
Nu e cam mic, ești absolut normal!
Să iubești femeile.
Băieții cresc și se dezvoltă până la vârsta de 21 de ani.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Penisul unui barbat poate creste pana la 18-19 ani. Tinand cont ca media in Romania este de 12-13 cm, stai foarte foarte bine

| HappyGrumpy a răspuns (pentru Brigaela):

Serios? ai vazut tu de 12 cm? intr-adevar este ok, daca sta prezervativul bine, n-ai probleme, si banuiesc ca nu ai probleme de erectie, asta-i avantajul eu am tot cam 16 cm si nu mi s-au plans decat de obosealabig grin, sunt anumite exercitii pentru marire nu neaparat in lungime, sa stii ca si grosimea conteaza, cauta pe net, dar trebuie sa faci exercitii zilnice, pentru asta trebuie sa ai intimitate, si perseverenta.

| Brigaela a răspuns (pentru HappyGrumpy):

Da, am vazut adulti cu penisuri de 10-12 cm care aveau o viata sexuala absolut normala si satisfacatoare

| ReYNoIoNuTzCs a răspuns (pentru Brigaela):

LoL habar nu aveam ca media este de 12-13 cm eu credeam ca o am mica la 18cm

| Brigaela a răspuns (pentru ReYNoIoNuTzCs):

Ignoranta te face manipulabil

| oOoBrBoOo a răspuns:

Esti perfect normalwinking

| IulianDBI a răspuns:

Depinde, sunt baiat, si stiu cum e sa fii complexat de chestia asta, pnm, nu cred ca este vreun baiat sa nu fie, cum sunt fetele cu sanii, sunt chestii genetice, nu e atat de importanta marimea atata timp cat te descurci foarte bine la preludiu, la o fata e mai important preludiu decat actul in sine

| Andreiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Vorba aia mica si jucausa decat mare si bleaga, daca o satisfaci nu inteleg de ce iti mai faci probleme, bafta la dat!

| Alex021994 a răspuns:

Multumeste te cu ea si bucurate de ea eu am 25 de ani 1.81 inaltime si 13 cm.