| Elybcr66 a întrebat:

Am 22 de ani și sunt virgin nu am avut niciodată o prietena, nici nu am sărutat sau sa fi ținut de mână o fată. Am încercat sa fiu mai tupeist, sa vorbesc cu ele, sa ma bag în discuții nicio șansă, mi-au zis ca sunt urât și ca trebuie să mă accept asa cum sunt. În mediul online am încercat la fel, același rezultat. Credeți că ar trebui să mă dau bătut?

Răspuns Câştigător
| ania a răspuns:

Mai bine roaga-te lui Dimnezeu sa te ajute sa o inralnesti pe viitoarea ta sotie si ramai virgin pana la cssatorie.Virginitatea e darul primit de la Creator pentru a fi daruit numai partenerului de casatorie.

8 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Nu,nu te da bătut, incearca in continuare daca îți dorești cu adevărat să reușești în agățatul fetelor.

| anonimuIl a răspuns:

Poți să te consolezi așa - până la 22 de ani puteai să faci sex cu 20 - 30 de femei. Tu nu ai făcut sex cu ele și alții s-au culcat cu ele.

| Elybcr66 explică (pentru anonimuIl):

Și cu ce ma consolează asta? Din contra sunt mai gelos

| Willis a răspuns:

Găsești una mai de aspectul tău.
Nu ai pretenții la fete frumoase, normal că nu te acceptă ele...
Fiecare are pe cineva, care îl așteaptă, trebuie doar să o găsești

| Danny28 a răspuns (pentru Willis):

Și alea cu fizicul mai eh caută băieți frumoși...

| Danny28 a răspuns:

Și eu am 21 de ani și n-am iubită. Nu-mi mai bat capul. Nici măcar nu mă mai impresionează vreo fată, sunt indiferent și nici nu simt nevoia de a avea vreo relație.

| akaanne a răspuns:

Niciodată când o să cauți nu o să găsești, persoana potrivită va venit atunci când te aștepți cel mai puțin. Nimeni nu este urat, toți suntem frumoși in felul nostru, încearcă să nu mai pui orice la suflet.

| Drd1 a răspuns:

Esti blestemat