| anonim_4396 a întrebat:

Am 24 de ani.La 6 ani am facut prima data sex oral(cunilingus) cu o fata de 5 ani. la 10 am inceput sa ma masturbez. Pana in liceu mi-era foarte greu sa comunic cu fetele. Acum intru foarte usor in contact cu ele insa majoritatea prefera sa ma pastreze ca amic. La 16 ani m-am dezvirginat cu o tipa de varsta mea dar cu o experienta mult mai vasta. Dupa o ora tipa mi-a spus ca este extenuata si am fost nevoit sa apelez la masturbare din nou. Am avut 7 partenere pana acum si cu toate la primele acte nu am putut ajunge la orgasm. Uneori dureaza si cate 3-4 ore si eu tot nu ajung la orgasm. Cel mai des le epuizez si is nevoit sa intrerup actul. Dupa relatii de durate mai lungi totul se normalizeaza. Problema este ca nu prea ajung la relatii mai lungi pentru ca deseori ele au impresia ca nu-s dorite si asta le blocheaza.In plus sunt si total lipsit de gelozie care la un moment dat este interpretat ca indiferenta.Cand nu-s implicat in relatii revin la vechiul obicei. Exista zile in care pot sa ma masturbez si de 10-15 ori. I-mi poate explica cineva ce-i cu mine?

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Moama cata experienta p kapu tau voinicule, nu treci si pe la minebatting eyelashes iti garantez ca vei avea un orgasm cum nai mai avut niciodata love struck

| zuzu a răspuns:

Doar elasexygagica pudea da unastfel de raspunslaughing
pai stai ca nu inteleglaughing
la 6 ani ai facut sex prima data si avea la 16 te`ai dezvirginatraised eyebrows
deja`mi suna a dumalaughing
oricum.
poate nu ai orgasm pentru ca nu le doresti tu asa de tare:=?
idk`

| anca13 a răspuns:

Te-a dezvirginat la 16 ani? si masturbarea de la 10 ani nu ai mai calculat-o? sau se regenereaza mai nou?laughing) Mai trebuie sa te gandesti si la fata cu care faci sex nu sa te gandesti la counter strike in timpul actiuniihee hee

| Mo a răspuns:

Mdaaa...si eu sunt Mama Omida

| elenaA_9063 a răspuns:

Wow, adevarul e ca ai cam inceput de mic cu d-ale sexului. laughing Probabil ca dificultatile in a atinge orgasmul apar pentru ca nu te simti in largul tau la primele contacte sexuale cu alta persoana... Indicat ar fi ca in timpul actului sexual sa fii foarte relaxat si sa te concentrezi la propria ta placere.
In ceea ce priveste masturbarea, probabil o faci asa des pentru ca simti nevoia sa compensezi faptul ca nu poti atinge cu usurinta orgasmul cu alta persoana. Din moment ce te poti satisface destul de usor de unul singur, deduc ca problema e de ordin psihologic, nu de ordin fizic.
Tu stii mai bine ce te inhiba si trebuie sa scapi de acest stres ca sa poti avea o viata sexuala satisfacatoare.
Daca tot nu poti gasi raspunsuri la problemele tale, ai putea consulta un psiholog. In caz ca tu consideri ca problema e de ordin fizic poti merge si la un urolog. Ideea e ca astfel de probleme nu trebuiesc ignorate, pentru ca te pot face nefericit pe viata.

| OzVrajitorul a răspuns:

Daca este adevarat ce ai spus mai sus ar trebui sa discuti cu cineva specializat pe astfel de probleme...

| anon1mu a răspuns:

Elasexygagica daca vrei vin eu la tine smug

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce tampit