| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce ma masturbez si ajung la orgasm ma doar ovarele pentru cateva secunde. oare de ce?

9 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

E posibil sa ai chisturi ovariene. Se trateaza la medic, citeste mai mult aici: http://sanatate.ele.ro/......a1926.html
Nu e de amanat si nu are legatura cu masturbarea, dar poti avea probleme mai tarziu daca nu le tratezi, e o problema foarte comuna dar trebuie tratata.

| AnnaMaria a răspuns:

Cred ca tu esti mai inculta Deyu "opsedati"
@coolgirl: nu te mai masturba.simplu,nu?

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Ma ce aveti cu fata daca ei ii vine sa isi produca singura placere? e treaba ei pana la urma ea doar va intrebat nu aveti dreptul sa o judecati! Draga tatii nu te mai masturba asa des cam odata la o zii doua asa nu cred ca vei mai avea dureri sau cum incepe sa te doara ia o pauzalaughing

| Aidan a răspuns:

Lubrifiant adica margarina, ulei de bucatarie laughing.

| Deyu_4766 a răspuns:

Ce inculti maa uit' si u la astia drakanalex : nu stiu rolling on the floor ba idiotule nu asta e raspuns daca nu stii taci dqwinking altu.desenevechi: vino la mine straight face crezi ca sa duce saraca fata la opsedati ca tine?laughing Bubulina cred ca e cel mai cel de aici a raspuns bine [cred eu] si da poate leai fortat si poate nu ai facut ce trebuie big grin tongue

| Polomitreaci a răspuns:

Nu stiu!

Răspuns utilizator avertizat
| Bubulina_8235 a răspuns:

Le-ai fortat, poate de aia

| exe_3147 a răspuns:

Pentru ca te masturbezi des sincer dupa mine in locul tau nu as publica o aseameanea intrebaree happy. as merge. la ginecolog si las intreba. deoarece. el e dr. si noi nu. tongue. deci din con mele si ale celor lalti nu stim exact big grin 1 : nu te mai masturba des 2 : incearca sa o faci cu un baiat laughing si u tongue