| BlackMetalIsMyLife a întrebat:

Am auzit la stiri ca trebuie sa platim in plus daca intram pe site porno e adevarat? funda raspuns corect

Răspuns Câştigător
| razvan1305 a răspuns:

Probabil sefii statului o furat asa de mult incat trebuie sa aiba o ocupatie cu banii sa nu para suspect

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Iti dai seama ca astia o sa se imbogateasca nu? =] La cati sunt care downloadeaza filme porno si etc. Dar nu trebuie sa downloadezi, poti sa le vezi online. =]

| RXN a răspuns:

Da,pe dracu'.De parca pana acum a platit cineva.Trebuie sa fii prea prost ca sa platesti pentru pornografie, nu de alta, dar geme google-ul de atata pornografie gratuita.

| Castiel a răspuns:

Bullshit :-J daca ar pune taxa si pe asta :-J mai ramane sa ne puna taxa pe aerul care-l respiram si tot nu le este de ajuns!

| NickiMinaj a răspuns:

Da, asa e. imi pare rau, dar asa este. unde-i lege, nu-i tocmeala.

| Coozeman a răspuns:

Doar la astea romanesti.La cele din strainatate nu platesti nimic.Asa ca dai pe RedTube.

| Borgir a răspuns:

Cum sa platesti in puls si la cine sa platesti? Sunt siteuri porno free si sunt altele cu banii tu alegi.Nu red ca se poate da asa o lege!

| anonymus a răspuns:

Daca sunteti amatori de asa ceva, dati-mi vot si intrati pe www.bigtits.c0m 0=o

| katy1151 a răspuns:

Noop nu e adevarat!happy

| katy1151 a răspuns:

Noop nu e adevarat!happyfunda?

| andrei_6318 a răspuns:

Nu este adevarat funda?big grin

| Sparky a răspuns:

Nu se poate asa ceva!