| anonim_4396 a întrebat:

Am avut 2 ejaculari afara...si apoi am continuat fara prezervativ. dupa o pauza de 10 15 minutee... exista posibilitatea de a ramane insarcinata?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sansele sunt mici dar exista. Mai ramane sperma pe canal.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, exista o sansa foarte mare sa ramai insarcinata, daca erai in perioada fertila, din cauza spermei neejaculate care a ramas pe teava dupa contactul sexual anterior si care se scureg involunatr in vaginul tau, in primele 10 secunde cand este reintrodus.
Asta etse greseala fatala pe care o fac multi si nu stiu ca pot ramane insarcinate imediat.

| mihai69 a răspuns:

Dacă e în perioada fertilă, da.

| kandaraki a răspuns:

Nu, fiindca daca a fost afara, la aer liber iar tu te aflai in acel moment in apartament, risc inexistent!

Răspuns utilizator avertizat
| MariusFD96 a răspuns:

Normal ca nu. straight face