| Lykee a întrebat:

Am avut deja primul sarut dar n-a iesit prea bine.Intrebarea este ca sunt fata si nu stiiu ce sa fac cu limba?

16 răspunsuri:
| raluca0306 a răspuns:

Hm,stii cum sta treaba cu primul sarut? La unii le iasa bine de toot, si la altii cam aiurea. E cam dificil de explicat cum e cu asta, dar acum intreb si eu..nu ai vazut pe la tv saruturi, gen frantuzesc sau stiu eu, altele laughing Incearca sa fie mai lung sarutul, si atunci vine totul de la sine, stai relax big grin

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Foloseste-o!

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Mai bine inghiteti-o

| Lykee explică (pentru MaiBineAnonimDecatCriticat):

Ha ha ha wow ce gluma bunaa!

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns (pentru Lykee):

Stiu.Si lui Basescu ii plac glumele mele.

| RAY a răspuns:

Si eu am patit asta nu puteam sa bag toata limba in gura ei asa ca am luat un carlig i-am bagat in cap apoi mi-am tras limba prin ea sa vezi ca limba mea a ajuns pana la ea in stomac mai un pic si i faceam oral

| h3r a răspuns:

Tu abia ai avut primul sărut și vrei cu limba. Dacă te lua el așa te speriai toată pe aici...ia-o ușor și tu, și el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A ta sau a lui?

| Lykee explică (pentru anonim_4396):

A meaa laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lykee):

Las-o pe ea sa decida, dar sa nu te apuci sa faci ca elicia avionuliui cu ea ca il lasi p'ala fara dinti in gura laughing acum sincer vorbind. eu nu a trebuit sa fac nimic ca ma si miram, ma frate limba asta e nebuna la cap? se facea a naibii ca sarpele si se inoda pe limba celei cu care ma sarutam, vine totul de la sine, cel mai bine e atunci cand se umple gura cu saliva, si de-a ta si de-a lui, e un deliciu laughing

| Lykee explică (pentru anonim_4396):

Aha ultima partea a raspunsului tau... foarte buna! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lykee):

Da-mi un pupic, nu vreau fundabatting eyelashes

| LineGuide a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sBqgPAw3-tQ Poate te va ajuta, dar in general totul vine de la sine, nu conteaza sa fi un expert.
Mult noroc!

| BlueViP a răspuns:

Lasa-l pe el sa "iti arate". Nimeni nu s-a nascut invatat. Totul o sa vina de la sine. Oricum, daca chiar vrei mai mult decat sa auzi: "lasa-te purtata de val" atunci, nu te agita prea mult, foloseste la inceput miscari mici si lente apoi avanseaza treptat in viteza, dar nu exagera.

| Roxxanne a răspuns:

Exerseaza,exerseaza,exerseaza laughing

| XxXExpert a răspuns:

Sarutul trebuie sa vina de la sine. Nu trebuie sa il fortezi tu. Depinde si de persoana cu care te saruti. Funda?