| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o relatie de 5 ani de zile. Ultimii 2 ani nu au fost ce trebuie. Nu mai am placerea sa stau langa aceasta persoana, doar ca prieteni. A disparut acea magie, din cauza primilor ani in care am dus totul la extrem, cred ca asta a daunat.
Insa e bine ca e de comun acord.
In timpul acesta am cunoscut la lucru o femeie mai mare ca mine cu 7 ani care mi-a placut extrem de mult, cred ca a fost singura, ne intelegeam oarecum, ne si asemanam dar m-a refuzat. Si simt cumva un gol asa pe care nu stiu sa il descriu, pierdut. Ma cuprinde cumva o tristete care nu imi iese din cap.
Stiu ca trebuie sa fac ceva nou, incerc sa imi refac viata, insa am acel gand in cap ca singur nu voi reusii, tot incerc sa am pe cineva cu mine fiindca stiu ca trebuie sa fac si ceva schimbari la mine in viata fiindca am constientizat asta.
Atat de sigur eram ca fata acea de la lucru ma place, imi luam filme ca un nebun, si totul a ars. Partea proasta e ca m-am si facut de cacao in fata ei, am si insistat, ea mi-a spus intr-un limbaj foarte fain ca nu e sa fie.
Is niste chestii pe care nu le pot discuta nici cu parintii mei. Atat am avut de zis

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu esti normal?
Ce te freaca pe tine ce a avut, daca a avut ai cat?
Nu poti dormii noaptea daca nu scrii toate aberatiile de pe lume? Tu realizezi cat esti de penibila incercand sa aduni raspunsuri date pe un site fara ca macar sa ai vreo noima in ceea ce scrii?
Barbatul tau ce parere are ca tu pierzi vremea pe aici spunand tuturor sa se marite/insoare? Nu se supara ca il neglijezi?hee hee Eu zic ca esti cel putin la fel de NF ca desteapta cealalta care latra a paguba pe.aici.
Nu ti e rusine femeie in toata firea sa nu te duca capul ala nici macar putin si sa mai si arati pe.aici acest lucru? Obraznico!

| AmandinaDragan a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu esti in ''relatii''? Pacaliciule!

| anonim_4396 explică (pentru AmandinaDragan):

Sunt in relatii cu fi-ta, o mai trag de par cand ma plictisesc, ca nici ea n are neuronii functionali.

| AmandinaDragan a răspuns (pentru anonim_4396):

Semeni cu o mahalagioaica la colt de strada.
Jenant. Prostanacule.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta i beata sau drogata. Vezi ca ai gresit site ul, aici nu sunt alcoolicii anonimilaughing)
Mars!

| AmandinaDragan a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde stii tu ca aia e beata si drogata? E nevasta-ta?

| anonim_4396 explică (pentru AmandinaDragan):

Aia esti tu, retardo cu 2 neuroni semi-functionali.
Daca copilul ala spune ceva, si tu spui ca un prezervativ costa 3 lei, e clar ca nu te duce capul ala sec. App, sa folosesti 2 prezervative odata pe cucul cel mic al sotului ca sa nu te înmulțești, doamne fereste!
Nesatisfacut o ce esti laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

""Stii ca mama ta ''facea'' Istanbulul unde se istanbulea pe 2-3 dolari? Esti cum spun italienii ''figlio di putana''. Ghertzoiule!""

Pai de ce blochezi vaca grasa si urata dupa ce scrii un rahat de mesaj? Stai aici la povesti, sa te faci de ras pana la capat

| AmandinaDragan a răspuns:

Clasic. Esti un fraier care crede ca poate avea ''relatii'' cu, colegele de serviciu.
Scuze dar tare tembel esti.

| AmandinaDragan a răspuns:

Nu vezi in ce situatie jenanta esti? Si inca esti bine. Se poate si mai rau.

| anonim_4396 explică (pentru AmandinaDragan):

Amandino, sau eclerule, cozonac...semeni cu toate prajiturile de pe lume. Esti un fel de violeta/violata? A disparut terminata aia si ai aparut tu, sau esti tot ea? Mereu se gaseste o "desteapta" care sa latre pe aici, sa jigneasca si sa scrie toate porcariile din mintea ei seaca. Jenanta, penibila, terminata esti tu cu fata aia de cap. De ce jignesti pe altcineva? Natie de oameni prosti si terminati sunt cate unii. Jet!