| Pufuletzul100 a întrebat:

Am avut prima mea relatie sexuala acum 2 ore.(doar anal si oral)
Nu inteleg, cand am facut, am facut cu pasiune. Dar m-am excitat destul de putin si nu am ejaculat mai nimic, chiar daca iubita mea s-a excitat foarte tare.
Spuneti-mi de ce fiindca nu stiu!
Oare fiindca este prima oara si nu sunt obisnuit?
Ajutati-ma!
Ori cum cred ca si maine vom intretine inca unul!

9 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Doar anal si oral... pot sa intreb in ce ordine?
Nu, de fapt nu vreau sa stiu.
Cum vine asta, ai facut cu pasiune dar nu te-ai prea excitat?

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea s-a excitat la maxim inseamna ca a fost foarte bine si din partea ta.

| LoveSleep a răspuns:

Probabil mirosul de căcat îți tăia din plăcere.

| suntserios a răspuns (pentru LoveSleep):

Hahahahahahahaha, buna tare asta

| Pufuletzul100 explică (pentru suntserios):

Adica?
La ce te referi?

| suntserios a răspuns (pentru Pufuletzul100):

Ma refeream la raspunsul de mai sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex anal faci doar cand esti racit si iti curge nasul! Si de preferat, nu la tine acasa, pe asternuturile tale.

Oricum, va mai trece o perioada pana vei putea sta jos...

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Nu prea conteaza ca partenera ta s-a excitat mai mult sau mai putin ca tu sa te exciti mai mult sau mai putin. Fiecare se excita in felul sau, iar faptul ca tu nu prea ai ejaculat este si din cauza faptului nu prea te-ai excitat. Iar faptul ca nu prea te-ai excitat poate avea legatura cu faptul ca a fost prima data pentru tine (o usoara frustrare daca ceea ce faci, faci bine sau nu si nu te-ai salat sa simti pur si simplu). Dar pentru ea? (era prima oara si pentru ea)?

| Andy_Andrea_1996 a răspuns:

Prea multa excitare lungeste timpul de ejaculare, creielul uman stie care este modul de a te face "fericit" partea tare ca creierul time minte numai cum te faci fericit tu insuti, deci cand te atinge iubita creierul nu recunuaste modul si ii trebuie mai mult timp de a te face fericit. Nu te preocupa e normal