| micutzadominatoare a întrebat:

Am avut primul meu contact sexual, si nu mi s-a rupt himenul de ce?

Răspuns Câştigător
| Allexutsa_8314 a răspuns:

Ai himenul elastic. Multe fete sunt in aceeasi situatie ca tine. La al foilea sau al treilea contact sexual ti se va rupe himenul.Nu ai niciun motiv sa iti faci griji, stai linistita. Pup. Sper ca te'am ajutat. Funda, te rog?

4 răspunsuri:
| Irinna a răspuns:

De unde sti ca nu s`a rupt?
La unele fete nu curge deloc sange pentru ca au himenul elastic!

| Hiuga0 a răspuns:

Nu stiu mai incearca odata big grin

| SaraAldi a răspuns:

Ca si in cazul altor fete, ai himenul elastic.Se poate rupe la un alt contact sau in cele mai inalte cazuri la nastere.Nu iti face griji ca nu ai de ce, cum am spus nu esti singura.

| Lavinia a răspuns:

Ce intelegi tu prin "rupt"?
crezi ca daca se rupe trebuie neaparat sa sangereze? nu!