| RoYaL1339 a întrebat:

Am avut un act sexual protejat in timpul ciclului( verificat si ok) iar dupa in ziua respectiva am avut dureri de ovare. Mentionez ca am mai avut un act protejat si verificat inainte de a-mi veni ciclul si mentionez faptul ca nu am un ciclu regulat doar ca aproape se incheie luna si inca nu mi-a venit menstruatia. Ce s-a intamplat?

3 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu cred ca are legatura cu sarcina dar fa totusi un test ca sa scapi de indoieli. O fi vreo vreo infectie ceva sau are alte cauze intarzierea menstrei.

| Shimozukushiki a răspuns:

Ești băiat și ai dureri de ovare?
Ești trans?

| RoYaL1339 explică:

Vreau sa mentionez ca perioada asta am avut foarte mult stres si foarte multe suparari.