| diana_9880 a întrebat:

Am avut un contact sexual neprotejat, nu ma penetrat total, nu mi s-a rupt himenul.nu a ejaculat in mine, am avut contactul in prima zi dupa terminarea ciclului menstrual. ce sanse sunt ca eu sa fiu insarcinata?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Aproximativ 4-5%.

| GdX a răspuns:

Tu cati ani ai 13? Ca e logic ca daca nu a ejaculat nu esti insarcinata. Si iauzi mai esti si virgina. Doar nu esti Fecioara Maria sa ramai insarcinata cu aer.

| cryss_1476 a răspuns:

Daca nu s-a intamplat nimic din tot ce ai enumerat tu, sunt 0 sanse ca tu sa fi insarcinata.

| seawolf a răspuns:

Nule!

| danielacs a răspuns:

Draguto daca nu te-a dezvirginat, nu a lasat in tine cum ai putea sa ramai insarcinata? Cu aer?! Mai fetelor incercati sa judecati si singure! Nu mai puneti intrebari de astea absurde! M-ai documenteaza-te si tu, citeste reviste pentru fete, de pe net! Daca nu ai avea de unde sa citesit te-as intelege, dar acum cand sunt atatea surse unde sa cauti...chiar nu te inteleg!

| danielacs a răspuns:

Mai fetelor nu mai speriati fata ca nu are cum sa ramana insarcinata daca nici nu a fost dezvirginata! Si aia cu picaturile de placere, acele picaturi pot sa lase insarcinata o fata care nu mai e virgina! Si asta se intampla foarte rar! Ea nu are cum sa fie insarcinata pentru ca e Virgina!

| kennyisdead a răspuns:

Oirce e posibil. exista un lichid preejaculator care ar fi putut sa ajunga in tine. Sunt sanse mici sa fi insarcinata, dar pentru linistea ta, fa un test de sarcina.
Si sa nu mai faci greseala de a avea contact sexual neprotejatstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa un control la ginecolog ca sa fii mai sigura.