| bahoi a întrebat:

Am cunoscut o fata pe la liceu in grupul meu de prieteni si mi-a placut dar nu am vb mult si mai nimic adica 2-3 minute dupa care am plecat. I-am cerut la un baiat sa imi dea idul ei si am bagat-o in lista. Peste 2-3 zile mi-a dat add, i-am spus cine sunt si am intrebat-o ce mai face. In gluma am intrebat-o ``cum stai cu dragostea?`` si ea a spus in engl. : ``I have no boyfriendlaughing` si a mai spus ``Why are you interested in?`` eu: am zis `maybe``dupa care a spus pai hai sa ne intalnim la o cafea odata si ma gandesc ca ii place de mine daca a spus asta ( nu a ramas stabilit cand ne vedem) si vreau sa ma duc la ea in clasa. sa o chem pe hol si sa ii spun ca o plac si finalul sa fie cu sarut dar nu stiu cum sa ii spun asta...HELP

Răspuns Câştigător
| Cjay a răspuns:

Fratee din cate ai zis te place nu te'a intrebare daca esti interesat i'ai zis poate ea a zis sa va int la o cafea.pai ce mama dracu rezultaalaughing)
esti nebuna scoate fata in oras undeva intr'o cafenea sau undeva unde nu e prea multa lume si gtaa a tha ewinkinghee hee) daca vr mai multe sfaturi baga ici yo_numay_yo_clau vb ca mie imi place sa vb despre astealaughing)

4 răspunsuri:
| ionut7782 a răspuns:

Nu o aborda asa ca nu stii sigur daca ii place de tine sau nu.cauta alt loc nu la scoala.si spune-i detaliat ce simti pentru ea. trebuie sa o ridici in al 9-lea cer.fii romantic dulce si alegeti cuvintele. da si nu o saruta din prima numai daca crezi ca si ea vrea sarutata.

| xXMomo185 a răspuns:

Daca te place si ti-a spus sa va intalniti atunci fa pasul cel marewinking... spune-i cateva lucruri dragute si niste glumite si apropie-te din ce in ce mai mult de ea...cred ca o sa simpta ceva happy sper ca ti-am fost de folos! funditahappy?

| fun5you a răspuns:

Zii asa wa dar sa nu-ti dea o palma peste fata(I want to have sex with you) asa am procedat eu si a mers m-a sarutat ICERCATI SI VOI

| alexio a răspuns:

Pai daca tu crezi ca te place si tu o placi pe cine mai astepti? du-te la ea invit-o dar cu sarutu las-o dupa intalnire...mai bine sa ii spui in privat ca o placi decat in public.nu stii cum va reactiona dar daca este cum ai descris tu situatia ar fi totusi mai bine sa ii spui ca o placi dupa ce ati fost la o intalnire.nu?thinking(funda?)