| bahoi a întrebat:

Am cunoscut o fata pe la liceu in grupul meu de prieteni si mi-a placut dar nu am vb mult si mai nimic adica 2-3 minute dupa care am plecat. I-am cerut la un baiat sa imi dea idul ei si am bagat-o in lista. Peste 2-3 zile mi-a dat add, i-am spus cine sunt si am intrebat-o ce mai face. In gluma am intrebat-o ``cum stai cu dragostea?`` si ea a spus in engl. : ``I have no boyfriend` si a mai spus ``Why are you interested in?`` eu: am zis `maybe``dupa care a spus pai hai sa ne intalnim la o cafea odata si ma gandesc ca ii place de mine daca a spus asta ( nu a ramas stabilit cand ne vedem) si vreau sa ma duc la ea in clasa. sa o chem pe hol si sa ii spun ca o plac si finalul sa fie cu sarut dar nu stiu cum sa ii spun asta...HELP dau funda

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu-i declara dragostea ta imediat, te rog...Nu exagera! Nu i te pune pe tava ca devii neatragator!

Sfatul meu:

Mai vorbeste cu ea (neaparat, mai muuuult de 2 min), vezi daca o placi CU ADEVARAT, incepeti sa va cunoasteti, si dupa, spune-i ca vrei sa fiti impreuna!

happy

| ZORRA a răspuns:

Pai sarut-o ce mai astepti. mie asa mi-a facut baiatu cu care sunt am dat un mass ce ai face daca te-as saruta te-as inca un sarut palma chestii din astea si a 2 zi la scoala m-a sarutat si de combinat neam combinat prin pool pedeapsa cu poza la avatar si status. ca el mai zis sa pun poza cu el si status sa spun ca-l ube si el la fel si asta a fost tothee hee (funda)

| SerbanElyan a răspuns:

Asta vreau si eu sa stiu... sad... Uite o teorie: O cehmi "ca sa ii spui ceva foarte important" si ii spui ca o iubest la "cafea" si apoi o sarutiwinking

| scorpio31 a răspuns:

Ai putea sa faci rost de nr ei de tel, pe urma dai un msj cand se suna ca o astepti pe hol la...(unde vrei u sa va intalniti)daca vine invit-o dupa ore la o cafea si daca accepta inainte sa plece surprind-o cu un sarut
p. s.:asigurate ca sa nu te trezesti cu o palma dupa sarutbig grin

| DimaAna a răspuns:

Pai mai intai, zic eu, stabiliti cand si unde sa va vedeti, e mukt mai romantic doar voi doi, si asa poate reusesti sa va si sarutati
P. S.:la "intalnire" incearca sa faci niste apropouri, glume bune, etc
OH, ERA SA UIT, CEL MAI FRUMAO AR FI CA LA INTALNIRE SA-I ADUCI UN TRANDAFIR ROSU(simbolizeaza dragostea, asta chiar ar fi foarte frumos)
si ince ceva, nu o duce intr-un club sau o discoteca, duo la o cafenea, o sa-i placa si mai multwinking
SUCCES