| MimiLu a întrebat:

Am facut-o pentru prima data cu prietenul meu, pe 26 luna asta am facut-o o data(protejat) iar pe 27 de doua ori, am facut-o, s-a sters cu un servetel umed si am facut-o iar(tot protejat) iar pe 28 il excitasem iar acesta si-a dat drumul pe el si s-a sters iar peste cateva minute mi-a umblat acolo cu degetul...trebuia sa imi vina pe 26 dar abia pe 26 au inceput sa mi se intareasca sanii dar inca nu mi-a venit, ar trebui sa imi fac griji?

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Mai asteapta cateva zile inainte sa tragi concluzii pripite.Ciclul menstrual presupun ca nu este regulat? Ii tii evidenta?

| MimiLu explică (pentru dullcat):

Ianuarie-3
februarie-1
marie-1 dar si pe 29
aprilie-27
As cam zice ca nu e regulat

| dullcat a răspuns (pentru MimiLu):

Poti folosi aplicatia asta, e foarte utila : https://play.google.com/......ps/details

| MimiLu explică (pentru dullcat):

Chiar pe asta o folosesc

| dullcat a răspuns (pentru MimiLu):

Super, bine atunci.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă totul a fost protejat, nu este posibil sa ramai gravida.

| exoticbutters a răspuns:

Menstruatia nu e un ceas, sa functioneze perfect. Poate intarzia cu cateva zile, nu iti face griji.