| yooras a întrebat:

Am făcut rost recent de o pereche de haltere, ce exerciții pentru piept recomandați? Cât de des să le fac și ce se întâmplă dacă fac exerciții prea des, chiar și când am febră musculară?

1 răspuns:
| StevenMetalhead a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=uYsq-Kr0gho

Uite acest video, iti doresc sa iti antrenezi muschii si sa devii un StrongMan;). Cat despre exercetii, ce pot zice, daca ai putere si simti energie in tine, nu vad care ar fi problema ( intuez ca te referi la atunci cand te dor muschii ), nu-i nimic strasnic, ocupa-te in jur de o luna si durerea aceasta nu va fi atat de mare si te vei obisnui cu ea. Bafta;)