| Anablondyi a întrebat:

Am facut sex cu el de la a doua intalnire pentru ca imi placea foarte mult de el si credeam eu ca o sa-l cuceresc si o sa avem orelatie.dar imi dau seama ca a fost o idee proasta pentru ca acum ma cauta doar cand vrea sex., iar de cateva luni nici macar nu a mai dat vreun semn.in acest moment sunt dispusa sa ma culc cu el pentru ca il iubesc si oricum asa ne-am obisnuit.am cateva intrebari totusi:

1:oare ce simte pentru mine, deoarece ne-am vazut si am facut-o de mai mukte ori deci ne cunoastem
2.cum pot sa rezolv aceasta problema sa vrea sa fie cu mine si sa avem o relatie( el e cu 4 ani mai mare)
3. Cu ce am gresit cel mai mult? Faptulnca m-am culcat cu el prea repede sau ca am mentinut aceasta relatie de fiecare data cand ne vedeam?
Dau funda foarte repede la cine ma lamureste si pe mine de unele chestii.astept niste raspunsuri pe care sa le premiez!happy

Răspuns Câştigător
| Girlslovelife19 a răspuns:

Banuiesc ca mai mult de 16 ani nu ai...Totusi iti raspund la intrebariwinking 1)Dupa parerea mea nu simte nimic pentru tine pentru ca apeleaza la tine cand i se urca hormonii la cap si atat! Ai fost o naiva ca te-ai culcat cu el de la a-2-a intalnire... 2)Nu va vrea sa aiba o relatie cu tine niciodata pentru ca tu pentru el nu esti ca o iubita esti o fata cu care face sex(nu dragoste) si cam atat. 3)Ai gresit ca te-ai lasat corupta si sedusa de el. Nu trebuia sa te culci cu el asa repede pentru ca el si-a dat seama ca esti usor de manipulat si acum profita de faptul ca tu il iubesti. Ai gresit cand ai acceptat mereu sa te culci cu el si trebuia clar sa-l refuzi! Nu am vrut sa fiu rautacioasa prin raspunsul meu dar am vrut sa-ti deschid ochiiwinking tine cont de sfatul meu daca vrei daca nu fa cum consideri tuhappy

| Anablondyi explică (pentru Girlslovelife19):

Mersi,prefer un raspuns sincer decat sa fiu mintita... vreau sa stiu realitatea..chestia e a il iubesc de 1 an si am 18, nu 16winking

9 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Hmmm nu sunt de acord cu cei care au mai raspuns. Acum probabil ca nu te iubeste, dar poti sa il cuceresti. Dar pentru asta trebuie sa faci tu ceva, sa te schimbgi. La inceput, mareste frecventa intalnirilor. AI 18 ani, ai m-ai facut sex cu el si o mai poti face, mai ales ca iti place si tie. Apoi incearca sa duci intalnirile si spre alta destinatie, si "forteaza-l" sa accepte o relatie cu tine. Nu te iubeste, dar ceva tot simte pentru tine, nu e de neglijat, daca tu il iubesti asa de mult

| Anablondyi explică (pentru Purec):

E destul de greu sa ne mai intalnim pentru ca el nu mai da niciun semn de viata.deci probabil nu ii pasa si eu mereu am fost mai orgolioasa din punctul ata de vedere.m-am lasat usor si m-am culcat cu el dar eu nu il cautam.asa ca nu perea as mai vrea sa il caut nu vreau sa fiu stresanta si sa arat cat de mult tin la el.

| iubesc a răspuns:

Nu te in seama pentru ca tu te-ai dovedit a fi o parasuta(scuze)asta meriti. Cum sa te culci cu el de la a doua intalnire? nu e normal. Ai gresit foarte mult pentru ca nu ai lasat destul timp intre voi pentru a va cunoaste si din cate observ din ce ai zis esti o pustoaica de cel mult 15 ani. Iar el e cam mare nu crezi?

| neutrino a răspuns:

Tu faci parte din categoria fetelor care faceti sex dupa principiul " primul sosit, primul servit". Nu te condamn, dar trebuie sa intelegi ca daca faci sex, nu este si motiv sa ai si pretentii. Sex oferi unui baiat, sexul ti-l foloseste, dupa care se imbraca si pleaca: revine atunci cand are iar pofta. Pentru multi baieti, pentru un anumit timp, esti chiar o bijuterie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Daca te cauta doar cand are nevoie sa faca sex, e clar ca e doar atras de tine.
2.Cea mai simpla si la indemana solutie e sa vorbesti cu el despre asta. Spune-i ca ai sentimente pentru el si intreaba-l ce simte. Vrea o relatie serioasa? Sau doar o aventura?
3.Ai gresit enorm lasandu-te pe mana lui atat de repede.Dar nu are rost sa meditezi asupra asta.Trecutul e trecut.Nu poti schimba asta. Vorbeste cu el si lamuriti situatia.

Il iubesti, dar daca el nu are sentimente si intentii serioase cu tine, las-o moale.
In functie de raspunsul pe care-l vei primi daca o sa vorbesti cu el, ia o decizie.

O zi frumoasa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti meriti soarta, daca tu nu ai respect pentru tine cum sa aiba altii.
Stricato.

Răspuns utilizator avertizat
| ONElena11 a răspuns:

Considera asta greseala vietii tale si nu o mai repeta. Treci peste