| anonim55555555555 a întrebat:

Am facut sex protejat cu iubi meu cam inainte cu 3 zile sa trebuiasca sa mi vina ciclu si nu mi mai vine AJTORRRRRRRRRRRRRRRR

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stai cuminte, Bibi.Iti intarzie ciclul.Atat.Nu ai ramas gravida.

| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar daca sexul a fost neprotejat si chiar daca ar fi ejaculat voit/intentionat in vaginul tau in ultimele zile ale unui ciclu menstrual chiar si neregulat, teoretic probabilitatea de a se forma o sarcina este de sub 3% ceea ce denota ca este considerata ca fiind aproape IMPOSIBILA. Sunt convins ca menstruatia ta a mai prezentat uneori mici intarzieri ceea ce ma face sa consider si aceasta intarziere ca fiind una la fel ca celelalte.Asteapta si nu te stresa. Posibilitatea de sarcina este infima.Multa sanatate.

| anonim55555555555 explică (pentru corbulalbrosu):

Si cat mi ar putea intarzia

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim55555555555):

Nu iti stiu istoricul ciclurilor menstruale anterioare. Daca ai mai avut intarzieri si daca da cat au fost de mari si de frecvente. Fiecare organism de femeie este un UNICAT si se comporta intr-un anumit fel deci nu se poate sabloniza. intarzierea ar putea dura uneori chiar mai mult de 10-15 zile.Dar repet, nu se poate sti dinainte decat doar se pot face speculatii in functie de modul in care ai avut ciclurile pana in prezent.Iti las un mesaj privat

| Xpressurself a răspuns:

Sa te ajute cineva? dar nu cu noi ai facut-ohappy sa te ajute iubi tau ca de aia il ai.
pregateste patutul si o camera frumoasa si roz plina cu jucarii ca prezervativul nu-ti place, experienta inca nu ai da vrei fara. spune-i si la mama sa se pregateasca de botez ca va fi buni.

Răspuns utilizator avertizat
| wEeEk1d a răspuns:

Daca ai facut protejat, nu ai de ce sa te ingrijorezi. Doar asteapta. o sa iti vina.

| anonim55555555555 explică (pentru wEeEk1d):

Am fcu t neprotejat dar nu a ejac i mine

| Vampir007 a răspuns:

Daca nu a ejaculat nu ai de ce sa iti faci probleme. S-ar putea sa mai intarzie se intampla cunosc pe cineva care i-a intarziat trei luni, a facut nenumarate teste de sarcina si s-a dovedit ca avea doar o deregrale hormonala.