| RatzuSSS a întrebat:

Am fost cu o fata timp de 2 luni, si am lasat`o din cauza ca m.am indragostit de alta si fiind prost m.am comb cu ea... si acum sufar sunt sigur si as vrea sa ma impac cu ea inapoi iar ea nu vrea straight face? ce sa fac?

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Eeee cum naiba ai dat vrabia din mana pe cea de pe gard? Naspa momentul! Daca are orgoliu nu te va ierta...Dar incearca si rrtu cu florile tine-o timp de o saptamana zi de zi...cate o floare si un mesaj de dragoste si la urma sa-i ceri iertare, apoi poate ca o vei sensibiliza! Multa bafta!

| Dav7id a răspuns:

Nu cred ca te poti impaca cu ea,doar sa fie destul de indragostita de tine.dar daca v-ati impaca,stie si ea,n-ar putea sta o secunda fara sa nu se gandeasca,ca tu o poti insela in orice moment,daca nu accepta,trebuie as treci peste, sa accepti ca ai gresit, sa nu insisti unde nu iti mai ai rostul.Nu stiu ce ai putea face.Trebuie sa gandesti inainte sa faci ceva,altfel ajungi sa regreti. Daca te-ai intalni cu ea fara ca ea sa aiba habar ca da de tine,altfel nu vine,dar poti incerca sa o chemi, dar daca o chemi si ea nu vine, cand va ve-ti intalni intamplator te va ignora complet.Salut.

| bianca9422 a răspuns:

Buna!
Orgoliul meu imi spune sa iti adresez o serie de "cuvinte frumoase" dar cum stiu ca asta nu te-ar face sa te simti mai bine,nu o voi face.

Vorbeste deschis cu ea,spune-i cat de rau iti pare,ca a fost o prostie.
Si asa cum a spus si @superdorex nu uita gesturile romantice.

Inca un sfat, nu te lasa de la primul, al doilea...al 10-lea nu. Daca chiar o iubesti si iti doresti sa va impacati nu renunta happy

Mult succes happy
Daca esti dragut un PM sa imi spui cum a mers si iti mai dau si niste sfaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O data ce-ai lasat-o cu ochii in soare pentru alta. nu cred ca va veti mai impaca, totusi ai fost nesimtit straight face
o poti lua de la scoala,poti vb despre probleme ei,un gest dragut, o gluma cand e suparata, o scrisorica de dragoste si niste flori si poate-poate o mai imbunezi si te iarta.succes :*