| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Vreau si eu parerea,ideea,sfatul vostru. in poveste sunt Eu, Alexandra, Denis si Lory..De curand m-am impacat cu fostul meu prieten Denis intre timp cat am fost certati din conversatile lui cu Lory am inteles ca ar fi ceva intre ei eu stiind ca sunt prieteni foarte buni dar acum conversatiile lui treceau la alinturi...Acum vazand un status la lory putin aiurea o intreb de ce e suparata iar ea imi spune "Pai sti ca eu stateam cu un baiat de 3 saptamani si acum ne-am certat pentru ca el s-a impacat cu fosta lui prietena si el cu fosta lui prietena s-au cunoscut printr-o prietena de-a mea" ciudat fiind ca Alexandra este prietena cu ea si Alexandra mi-a facut cunostinta cu Denis la inceput.Ca si cum Lory vorbea despre mine dar sub alta forma...Asta m-a bagat la banuieli mi se pare o coincidenta enorma..As vrea sa o trag de limba dar cumva fara sa-si dea seama pe ocolite ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DandYgiRL18 a răspuns:

Iti sugerez sa fi cu prietenul tau, sa fi romantica si sa fiti impreuna de-a binelea. Daca Lory e suparata ca te-ai impacat cu Denis, clar a fost ceva intre ei. Te sfatuiesc sa nu mai tii legaturi asa apropriate cu ea. Adica ai putea sa ii spui cat de fericita esti cu Denis, pentru ca ea sa nu mai fie nesimtita si sa se bage unde nu ii fierbe oala...

3 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Daca era vorba de tine, nu-ti spunea ea povestea asta. Dar oricum ar fi, ce-ti mai pasa?

| Xenya a răspuns:

Singura variant in care poti sa afli sigur raspunsul la intrebarea ta este sa vorbesti deschis ori cu Denis ori cu Lori! Daca Lori a stat cu Denis in acele 3saptamani nu cred ca s-ar lasa trasa de limba! happy

| lalabanana a răspuns:

Poi.dc nu vorbesti deschis cu ea si o intrebi..si numa bine lamuriti si problema.