| ingertryst a întrebat:

imi place de un baiat el nu stie dar ne-am certat si totusi vreau sa ma impac cu el dar nu stiu cum dar nu vreau sa-i spun ca sunt indragostita de el doar sa ma impac cu el. va rog mult ajutati-ma DAU FUNDAAAAA la cel mai repede raspuns :X crying

Răspuns Câştigător
| Sw33tG1rl4ever a răspuns:

Eu zic ca nu trebuie sa faci nimic. Si eu eram intr-o situatie ca a ta, singura diferenta e ca nu eram indragostita de el, doar il placeam. Si acum il plac. blushing Nu am mai vorbit vreo doua luni, apoi m-a contactat el, fara ca eu sa-i fi transmis nimic. Si acum vorbim iar. Din ce am citit, am dedus ca sunteti prieteni. In sensul de amici. Daca e asa cum cred eu, va veti impaca cu siguranta. Adevaratii prieteni nu rezista mult fara sa comunice unul cu altul. Daca trece multa vreme si ei raman incontinuare certati, asta inseamna ca nu au fost prieteni niciodata. Eu nu m-am stresat prea tare dupa faza aia, stiam ca el imi va scrie din nou intr-o buna zi. Am asteptat si a fost asa cum m-am gandit eu. Mentionez ca nu stie ca il plac si nu cred ca ma place nici el pe mine. Deci nu e vorba de placut aici. happy

| ingertryst explică (pentru Sw33tG1rl4ever):

Puteti ajutati cu veva adica sa-mi spui daca ma place sau nu?: el i-a dat numarul lui de telefon la un baiat ca sa-mi-l dea mie acel baiat ce parere ai /avei? va rog multt ajutati-maaaa!crying

| Sw33tG1rl4ever a răspuns (pentru ingertryst):

Multumesc pentru funda! Nu stiu ce sa spun, trebuie sa il cunosc pe baiat ca sa spun asta, si relatia dintre voi. Dar raspunde-mi la o intrebare : el este mai timid, rusinos?

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Sper ca mai exista administratori pe site.Esti un dezastru.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca cel mai potrivit e sa deschizi o cale de dialog, apoi sa gasesti momentul si metoda potrivita pentru a-i arata ce simti. Cere-i o carte, sau cere-i parerea intr-o anumita privinta, sau roaga-l sa te insoteasca undeva. Ceva de genul asta.Important e sa dialogati, sa aveti un motiv de a fi aproape, apoi, daca e sa fie, va veni restul de la sine.

| delirric1 a răspuns:

Pai,cel mai bine e sa ii spui ceea ce simti pentru el. Daca nu o vei face, s-ar putea sa regreti...