| Dlk_Älêxäñdrä_1999 a întrebat:

Am fost cu un baiat si s-a despartit de mine, apoi auzeam de la prietenii lui ca inca mai tine la mine si ca ii este dor de mine.
Eu inca il iubesc.
Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Yhugato a răspuns:

Ce interesata e lumea! (vb de persoana de mai sus)
Pai eu zic sa vorbesti cu el la modul "serios" si sa ii spui ca daca te iubesti si tu il iubesti si vrei ca din nou sa fiti impreuna si sa fiti asa mult si bine indiferent de ce zice lumea! Daca ai incredere in prieteni lui ....nuj,mai bine l-ai intreba pe el direct. Trebuie sa discuti mult sa vedeti cauza despartiri si acest lucru sa nu se mai repete si etc. gasesti tu subiecte de acest gen de discutat cu el.winking

11 răspunsuri:
| gyovany95 a răspuns:

Împacă-te cu el! Își dorește asta! V-ar fi bine împreună. Sunt în aeiași situație. Am inima-n gât de când sunt fără ea.

| grab a răspuns:

Depinde de ce ti-a dat papucii.
Daca tu il iubesti merita sa mai incerci o data.

| SunnyDay88 a răspuns:

Sa stai cuminte. daca el nu te cauta inseamna ca nu tine la tine destul cat sa faca asta, sau chiar deloc si prietenii fac misto de tine

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

De ce v-ati despartit? big grin

| Dlk_Älêxäñdrä_1999 explică (pentru AlCoLiKdEnIsA):

S-a bagat prietenii lui intre noi

| kzd a răspuns:

Sa vorbesti cu el si daca e cazul sa va impacati.

| C26 a răspuns:

Buna. Pai cel mai bine ar fi ca sa il cauti si sa vorbesti cu el happy Si clarificati lucrurile si vedeti ce este tongue

| Capriciu a răspuns:

Tu ar trebuie sa iti progamezi o intilnire cu el si sa va vorbiti deschis si atunci vei constientiza ce trebuie sa faci. Succes!

| EleSimoo a răspuns:

Tine la tine si totusi ti-a dat papucii. L-ai ranit? L-ai inselat?

| belfast a răspuns:

Te duci la el si ii spui ca iti este dor de el

| SweetCandy29 a răspuns:

Heyy..Lasa destinul sa vina de la sine big grin. Nu il cauta tu, asteapta sa faca el primul pas! Tu poti sa raspandesti niste zvonuri cum, ca ai fi cu altcineva. Daca el este interesat de tine atunci sigur te-ar cauta sau cel putin s-ar interesa de tine. tongue Atunci tu ai putea sa mergi la el si sa-i spui ca nu este nimic adevarat si apoi sa-l saruti. O zi buna! :* Multa bafta in decizia pe care o vei lua! big grin :*