| Mihai1765 a întrebat:

Am fost la un party si am aflat de la cineva ca am atras atentia unei fete si cica ma place, am vazut-o si eu si mi s-a parut draguta. Am vorbit destul de putin prin mesaje si ne-am mai salutat pe la scoala. Acum chestia e nu am mai vorbit mai deloc nici prin mesaje de 1 luna jumatate si cica fata nu vrea sa fie cu mine pentru ca in ultima ei relatie baiatul a inselat-o cu alt baiat si nu stiu ce sa fac sa ii dau iarasi mesaj?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, mai dă-i, arată-i că e importantă pentru tine

| sierra1 a răspuns:

"ce sa fac sa ii dau iarasi mesaj?"

dă-i boss, dă-i

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

" fata nu vrea sa fie cu mine pentru ca in ultima ei relatie baiatul a inselat o"
Asta e genul de informatie care nu conteaza, din partea unei fete. Principiile lor nu raman niciodata in picioare. Daca te place, se combina cu tine, indiferent ce tampenii si-a jurat inainte.

| Andreeush a răspuns:

Și ce treabă ai tu cu relația ei din trecut?
Dacă îți place de ea dă-i mesaj.

| ady18 a răspuns:

Adica fostul ei prieten a fost gay sau cum? laughing
Vezi daca te combini cu ea sa nu te f##a pe tine in loc sa o f##a pe ea laughing

| Atlantic007 a răspuns:

Da-i mesaj, daca nu-ti raspunde inseamna ca si-a pierdut interesul fata de tine. Ai s-o vezi cu altul, oricum. laughing

| SnoopyRoCR a răspuns:

"in ultima ei relatie baiatul a inselat o cu alt baiat" wait what?