| anonim_4453 a întrebat:

Am himenul elastic si sint virgina... e posibil ca in prima noapte de dragoste, daca voi fi foarte incordata totusi sa-mi curga singe? Funda

Răspuns Câştigător
| c0pilutza a răspuns:

De unde stii ca e elastic thinking

4 răspunsuri:
| BoBoLiNo92 a răspuns:

Pai... Depinde de tine acumhee hee La unele fete curge prea mult sange la altele nu curge d`loc... Iti dai seama in momentul in care penisul te penetreaza. De obicei la fetele cu himenul elastic nu prea curge sange straight face

| lore23 a răspuns:

E posibil, si eu am himenul elastic si nu mi-a curs sangehappy

depindethinking sa inteleg ca nu iti doresti sa se intaple lucrul astathinking

| vampirika a răspuns:

Nup

| anonim_4453 explică:

Stiu, ca am fost la medic... nu se va rupe nici daca de exemplu atunci din cauza stresului voi fi extrem de incordara?