| anonim_4396 a întrebat:

Salut, acum o ora am facut dragoste pentru a 2-a data, m-a durut tare, insa iarasi nu mi-a curs singe deloc, mai sunt virgina, sau poate e ceva in neregula la mine, sau poate himenul e foarte elastic si nu s-a rupt inca? Ajutati-ma

3 răspunsuri:
| addalecsandra a răspuns:

Ma virgina nu mai esti sigur din moment ce ai facut dragoste cu cineva, este posibil sa ai himenul elastic sau sa te fi nascut fara (sunt cazuri foarte rare dar sunt ), probabil daca te doare tare himenul este elastic... funda?

| albrosie a răspuns:

Fa-o si a 3 oara poate e cu noroc daca nu att fa-o in jur de 6 7 ore ca sigurat curge ceva daca nici att atunkia ia-ti un dildo gros cat pumnul tau si stai cu el inpatuc noaptea si oooooooda...

| Alexandra_4682 a răspuns:

Nu e nimic in neregula la tine happy...nu la toate fetele curge sange si e normal sa te mai doara avand in vedere ca a fost a doua oara happy