| username23 a întrebat:

Chiar am nevoie de ajutorul vostru! Va rog mult! Cu un an in urma am facut pentru prima data dragoste cu prietenul meu. Si cind mi-a introdus pentru prima data penisul lui nu am simtit ca mi s-a rupt himenul si nici singe nu mi-a curs. Dar ieri facind dragoste, el m-a asezat pe masa, si cind m-am uitat in jos am vazut pe penisul lui singe si i-am zis sa se opreasca, m-am dat jos de pe masa si pe fata de masa am vazut pete de singe, apoi m-am asezat pe pat si acolo au ramas pete de singe, si azi pe lengerie tot am vazut pete de singe(nu mult doar pete mici) Si nu eram in perioada menstruatiei, mi se terminase de o zi. E posibil ca himenul meu abia s-a rupt? Am auzit ca la cei care fac sport e mai elastic, pai eu sunt balerina. Ce poate fi! Ajutati-ma va roog mult! Nu uit de funde si voturi!

7 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

E de la menstra, adica nu ti-a trecut definitiv.

| VadTot a răspuns:

Poate si el era virgin si i s-a rupt si lui...intelgi tu.Si i-a fost rusine sa recunoasca ca si el era virgin...

| Biutzu a răspuns:

Da e foarte posibil deoarece baletul necesita mult efort si de aici si asta dar e posibi si din cauza asta si pentru ca abia ti-s-a terminat sa inceapa din nou dupa act vezi de nu iti trece dupa ceva zile 2-3-4 incearca cu pastile ce intarzie de nu ar trebui sa mergi la doctor

| bianca_5600 a răspuns:

Sa stii ca nu toate fetele sangereaza. unele chiar de loc.si apoi daca menstruatia ti se terminase abia de o zi este posibil sa fi aparut iar, e ceva normal.{2zile,una lipsa, 1 zi}.dar eu nu sunt specialista asa ca ar fi mai bine sa mergi la ginecolog, o femeie

| DenisSa_6267 a răspuns:

E de la menstruatzie.

| ticu a răspuns:

Nut fie frica zic eu... asa am patit si eu cu pr mea prima data
nu ia curs sange apoi urmatoarele dati da si apoi dupa vreo 1sapt niciun strop
si acum mere treaba ceas
sanatate!:*

| Mairead a răspuns:

S-ar putea sa fi fost de la menstra.mai ales ca esti balerina, cred ca himenul tau e de mult rupt.asta imi e parerea