| Ancuutsa a întrebat:

Am impresia ca in relatia noastra de la un timp prietenii lui au ocupat primul loc... e oare vina mea? Oare s-a plictisit?sad

Răspuns Câştigător
| Sonny a răspuns:

Baieti in general pana la o varsta de 25 nu prea dau mare importanta, unei relatie, in sensul ca nu este prioritatea lor numarul 1, ca timp si efort. E firesc, toti baieti is asa, ca e si vorba aia intre noi, " ba da te controleaza, p... a? happy ".
Nu poti compara relatia ta cu el cu relatia lui cu prietenii lui, nu stiu tu mare lucru ce intre ei. O relatie de prietenie intre baieti, se bazeaza pe respect, incredere, siguranta, la fel ca si in relatia cu tine. Ce traiesti cu prieteni lui ca si experiente, nu poate sa traiasca cu tine si invers. Deci trage tu concluzia ce e?
Io zis ca e ceva normal, firesc. Nu e mare minune, nu multi baieti sacrifica prietenii pentru o iubita, doar daca nu are prieteni adevarati.

Bafta happy

1 răspuns:
| Foxy_3377 a răspuns:

Nu cred ca este vorba ca s-a plictisit de tine.Sau cine stie...
Nu stiu ce este intre voi dar iti pot spune ca pana la urma nu sunteti casatoriti si nu poti sa ii spui sa renunte la prietenii lui pentru ca ii faci rau lui.
Si eu zic sa vorbesti cu el spune-i ca nu ti-ai dorii sa se certe cu prietenii dar nu iti doresti sa se indeparteze de tine
Poate asa te vei convinge singura ca nu s-a plictisit de tine si doar simte nevoia sa mai iese si el cu prietenii :*.
Ce pot sa spun...bafta! big grin
Te pup big hug