| angel69lover a întrebat:

Am impresia ca iubita mea ma cam teme, si eu ii sunt foarte fidel! si cateodata am impresia ca ii suparata pe mine dupa felul in care imi scrie... ce pot sa fac sa fie totul bine? HELP!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciao tongue

Intrebarea e, ce faci sau ce NU faci de are impresia ca esti infidel?
Vorbeste cu ea.Cand ti se pare ca e trista, intreab-o de ce este asa. Ce s-a intamplat..consoleaz-o,explica-i ca nu ai nevoie de altcineva, ca esti fericit cu ea (asta daca e adevarat). Pe langa cuvinte, fii tandru; arata-i ca o iubesti de cate ori ai ocazia (exista o limita, bineinteles). Fa gesturi care sa fie pe placul ei si fii ''acolo'' pentru ea cand are nevoie de tine.
E normal ca, in anumite perioade sa avem temeri. Sa ne fie frica ca, poate, la un moment dat ii vom pierde pe cei dragi. Dar, in acele momente, are nevoie de cele mai frumoase cuvinte pentru a o linisti.

O seara frumoasa iti doresc happy

4 răspunsuri:
| Vi003 a răspuns:

Iubita ta e atrasa de infideli, probabil. Vrea sa sufere, sa planga de of si dor si tu nu-i dai motive. Ignor-o o perioada!

Răspuns utilizator avertizat
| Ianusik07 a răspuns:

Vorbeste-i deschis despre presupunirile tale, poate are probleme si are nevoie de ajutorul Tau..Impreuna ve-ti lua decizia corecta...multa bafta