| bogdan665 a întrebat:

Am intrebari pentru fete...E ceva rau daca un baiat are pofta de sex neregulat? Adica e ceva rau daca un baiat e obsedat sexual? Va deranjeaza aceasta treaba la baieti? Am auzit multe fete spunand ca nu suporta obsedatii sexual? Oare este adevarat ce se aude? E ceva rau sau gresit daca noi baietii suntem asa? Vreau raspunsuri sincere de la fete.

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu voi baietii sunteti asa, ci uni.
Sti cum e chestia.Una este sa ai pofta de sex alta este sa fi obsedat.La inceputul relatie spre exemplu poate sa fie palpitant sa ai chef de sex, sa te atraga fata aceia, sa ii faci complimente sau chiar sa folosesti mici "vulgaritati" dar daca vei continua asa si iti va trebui doar sex va deveni stresant.Sa nu mai spun de faptul ca exista posibilitatea sa iti placa atat de mult incat sa devina o problema psihica, sa cauti si in alte parti, sa devi afemeiat, l. abagiu in parc si poate curand violator.
E bine sa ai un apetit sexual crescut mai ales la o anumita varsta, dar cu partenera sau cu fata cu care ai o aventura nu cu toate femeile ce iti trec prin fata ca atunci ai o problema.

| bogdan665 explică (pentru Freya1):

La mine e alta treaba de cate ori vad o fata frumoasa pe strada sau oriunde altundeva deja incep sa ma gandesc la sex.Cand le vad asa de sexy imi vine sa le iau la bataie si sa fac sex cu ele.Stiu ca nu e normal ceia ce spun dar asta imi vine sa fac.Si doar am prietena dar parca pe ea nu o vad asa de sexy cum le vad pe celelalte. Spune tu acum daca eu sunt vinovat cu ceva.Cand le vad pe unele in colanti si fara chiloti pe dedesubt sau in pantaloni scurti si cu tricoul scurt, la care se vede si abdomenul deja mi se pune pata.Chiar imi vine sa fac ceia ce ai zis tu, si de multe ori m-am gandit la chestia asta sa o fac, si intr-o buna zi imi voi indeplini ce mi-am propus.Ce sfat ai avea tu ca fata in aceasta situatie.Stiu ca te pun intr-o situatie aiurea, dar m-ar ajuta parerea ta in general

| Freya1 a răspuns (pentru bogdan665):

Exista un om numit psiholog sau chiar psihiatru la care poti sa mergi, cine stie poate iti da pastile.
Daca tu combini dorinta sexuala cu violenta si abuzul e o problema.Iar daca nu faci misto si chiar asta ai in cap da si dreptate nu esti de vina tu ci creierul tau care trebuie consultat de un medic bun.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca nu ii spui si ei sau nu actionezi de fata cu ea ca un obsedat nu poate fi ceva rau in asta.