| butterfly2013 a întrebat:

Am mare nevoie de un sfat. Cum pot cunoaste care baiat ma iubeste cu adevarat sau cel putin ma place si are planuri serioase? Mersi anticipat

2 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Te respecta, te complimenteaza si nu aduce vorba de sex...decat daca e un obsedat din ala laughing. Baftawinking

| Yukari a răspuns:

Acest lucru este simplu, un baiat te iubeste atunci cand are incredere in tine, te accepta asa cum esti, te respecta, te sustine si mai ales atunci cand iti spune ca vrea sa faca dragoste cu tine numai atunci cand vei vrea si tu asta si cand vei fii pregatita poti vii sigura ca te iubeste cu adevarat.
Sper sa gasesti acest tip de barbat.
Eu iti doresc mult succes!:*