| mikici a întrebat:

am nevoie de un sfat ma iubeste un baiat cu bani multi dar nu imi place de el dar are bani multi sa ma casatoresc cu el?

15 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eh eh printesoo iti plac banii lui iti curg balele dupa el, eu zic sa asculti instinctul si sa te mariti cu el se cieste clar disperarea in intrebarea tawinking

| RAY a răspuns:

Zi-mi ce interese ai de la un baiat, scopul tau in viata, sens, sa stiu si eu cu cine discut

| mikici explică (pentru RAY):

Imi place siguranta materiala

| RAY a răspuns (pentru mikici):

Tuturor ne place ce naiba cine vrea sa fie sarac, atunci fa pasul asta, fiecare are interse in orice relatie, in timp vei simti ceva pentru el daca nu pentru el pentru banii lui

| PedoBarbie a răspuns:

Da.

| Ibrahimovic a răspuns:

Din moment ce tu te gandesti deja la casatorie cu el, e clar cat de materialista esti. happy
Trag concluzia ca ti se potriveste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de imoral gandesti! Chiar atat de mult conteaza banii pentru tine? Daca da atunci obtine-i altfel.Ia-ti un loc de munca bine platit si nu te mai gandi la el.

| gingergirl1 a răspuns:

E grea romana, nu? laughing

| MidnightR a răspuns:

Prostia e in floare.

| losseru a răspuns:

N-ai bani? alege cu inima nu cu capu in **** mea ca juri in fata Lui Dumnezeu ceva!

| RAY a răspuns (pentru losseru):

Vrei fizic? alege cu inima nu cu capu in **** mea ca juri in fata Lui Dumnezeu ceva!, auzi tu o urata nu isi doresti? noi nu vrem o fata frumoasa ba da si tot interes e, fata care a pus intrebare tot interes are, eu nu vad nici o deosebire

| Lia340 a răspuns:

Daca ii cunosti caracterul si e un om respectabil, acceptabil e in regula.Dar gandeste-te ca ai de stat o viata intreaga cu el Ceea ce nu suporti la el se poate transforma intr-un adevarat dezgust( te asigura ca odata cu trecerea anilor te vei simti din ce in ce mai dezgustata) happy.Pe de alta parte poate tu esti o fire toleranta. Tine cont...Depinde cat de tare, nu il placi!

| NecroIonutz a răspuns:

Iesi acasa!

| PaulPyRaTu a răspuns:

Ai putea sa te casatoresti cu el, sa stai un timp si dupa sa divortezi si ai jumate din averea lui.

| ShinyThing a răspuns:

Nu, în niciun caz.