| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. acum ceva timp m-am asezat in bratele unui baiat chiar pe organul lui si ii era putin frica..si deodata simteam cum ii batea(ca si cum inimia) acolo intre picioare. Ce inseamna, va rog baietiihappy

8 răspunsuri:
| N3rvos a răspuns:

Daca intrebare nu este pusa la misto, atunci raspunsul este unul simplu, lui i se trezea la viata instrumentul.iar tu presandul adica stand pe el automat il simteai cum se trezeste la viata de aia aveai simteai u ca bate asahee hee

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ți am trimis un mesaj, l ai citit?

| Liviu a răspuns:

Alta data pune mana si iai pulsubig grin

| Pitzipoanca a răspuns:

Te iubeste foarte mult. Asa de mult, ca inima i-a fugit in testiculul stang. Pune mana si vei simti dragostea adevarata.

| SmRpT a răspuns:

Daca te-ai "cuibarit" in poala lui cred ca e ceva normal sa-l simti cum bate!laughing

| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Poi daca esti frumoasa si arati bine, baiatul se excitase si nahappy si unealta vroia sa se ridicebig grin si tu nu o lasa-i big grin sper ca te ajuta-i

| n1cknam3 a răspuns:

I se sculase pentru ca instinctul lui ii zicea sa faca sex cu tine... e normal sa se intample asta cand te asezi la baieti in brate, mai ales daca esti o fata draguta... numai ca mai sunt si baieti nerusinati care daca te pui la ei in brate percep gestul ca fiind o invitatie sigura la sex asa ca ai grije la cine te asezi in bratewinking