| Rbcctlp a întrebat:

Buna,m-am asezat in bratele unui tip si eram pe penisul lui, iar acesta era tare, ce inseamna?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna decat ca esti nesimtita.
Nu te asezi in bartele baietilor, pentru ca-i jenant sa faci asa ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate avea telefonul in buzunar.

In rest daca nu stii ce e aia o erectie poate nu ar fi cazul sa te mai asezi in brate la baieti ca esti prea mica pentru asa ceva

| Nemessys a răspuns:

Citeste in stele, draguta.

| HazelEyes77 a răspuns:

Ce poate sa insemne oare...e baiat si tu te ai asezat in poalele lui deci s-a intamplat sa i cam placa.Nu e asa o raritate sa li se intample asta la baieti.

| Alexandra1o22 a răspuns:

Ca era sculata, cam asta inseamna