| dariutzza999 a întrebat:

Am nevoie de ajutor.imi place mult de tot de un baiat dar nu stiu cum sa ii spun ...este cu 2 ani mai mare decat mine.si cred ca si el ma place.cum saii spun ca il plac? sad

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca nu ma insel eu, tu esti fata, nu baiat. In acest caz, tu ca fata, trebuie sa fii desteapta, astfel incat sa-l faci pe el sa-i placa de tine si, bineinteles, sa faca celebrul, primul pas. Niciodata nu vei fi respectata, atunci cand vei face tu primul pas.

| hhhapciuuu a răspuns:

Spune-i, dar nu asa repede, cand te face sa rizi, ii spui : esti tare, imi placi mult! si, el isi va da seama, daca-i baiat destept happy

| alex71yonutz a răspuns:

Buna,du-te la el si supei ca il placi si ai vrea sa fi cu el, nu mai astepta, in timpul asta el poate sa isi gaseasca pe altcineva.Bafta

| Melancolică a răspuns:

Direct, decât să te amăgeşti singură şi să-ţi faci nişte gânduri apoi el să-ţi spună sec că nu are sentimente pentru tine mai bine îi zici ce simţi pentru el.
Baftă!